Hakkımızda

On Dijital’in hikayesi…

On Dijital ekibi 2002 yılından günümüze kadar dijital Baskı ve dekorasyon alanının her aşamasında faaliyet gösteren bir ekiptir. 2002 yılları başlarında dijital baskı makineleri ithalat ve ihracat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Profesyonel olduğu dijital baskı makinelerinin üzerinde yoğunlaşarak araştırma ve analizleri sonucunda günümüze kadar hızlı ve kaliteli üretim yapmanın yollarına başvurmaktadır. Dijital baskı makinelerinin teknik bilgilerini ve optimum değerlerini idrak edebilmenin akabinde müşterilerine artık hızlı ve kaliteli işler teslim etmeyi başarmıştır. Çok kısa sürede kalıcı ve giderek büyüyen müşteri pörtföyü ile bu konuda profesyonelliğini ispatlamıştır.

Kazanmak: Tecrübe, Bilgi, Birikim…

Yılların kazandırdığı tecrübe, bilgi ve birikimi ile edindiğimiz mutlu müşteri portföyü bizi bir konuda daha aydınlattı. Biriktirmemiz gereken asıl sermaye tecrübe..

tablo1

Nirvana’yı hedeflemek, tüm zorlukları göğüslemeyi gerektirir…

On Dijital olarak üzerimize aldığımız sorumluğun farkındayız. Biz sürekliliğimizi ve kalitemizi koruyabilmek için size sunacağımız hizmetin kalitesinden ve hızından ödün veremeyiz.

Vizyonumuz


Teknolojinin her gün hızla gelişen formuna uygun şekilde müşterilerimize en iyi hizmet neticesinde ülkesine ve milletine faydalı işler çıkaran bir kuruluş haline gelmek.

Misyonumuz


Memnun müşteri kazancın esas değeridir. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız sürece hem hakettiğimiz kadar kazanır hem de sağlıklı bir müşteri pörtföyüne ulaşmış oluruz.